Refer a friend and get % off! They'll get % off too.

Pakiet 3 Poradników Dotyczących Facebooka, Instagrama I TikToka!

Jesteś marketerem, który chce wypromować biznes lub projekt? Okazuje się, że wiele osób wdraża zbyt skomplikowane rozwiązania do swojej działalności, co powoduje odwrotne efekty, a finalnie brak osób zainteresowanych zakupem i współpracą.

Właśnie dlatego stworzyłem pakiet, który został zaprojektowany tak, by pomóc marketerom takim jak Ty zarabiać więcej. Nie znajdziesz w nim 100 rozwiązań, dzięki którym opanujesz Facebooka, Instagrama i TikToka! Wystarczy 3x13 - i nastąpi natychmiastowy zwrot akcji.

Od dziś koniec z brakiem marketingowych pomysłów! Te poradniki, to zestaw rozwiązań, które gwarantują sukces każdemu - oszczędzisz sporo czasu i osiągniesz, to o czym wszyscy marzą. Wystarczy, że zastosujesz tę wiedzę w swoich działaniach marketingowych.

Masz do dyspozycji taktyki, które zostały przetestowane w boju i są obecnie najlepszymi propozycjami w zakresie tych 3 platform. Ten pakiet jest przygotowany dla osób z którymi prowadzę konsultacje! Ale teraz może pracować dla Ciebie, by poprawić Twoje wyniki...

You will get the following files:

  • PDF (517KB)
  • PDF (601KB)
  • PDF (589KB)

$ 13.00

$ 13.00

Buy Now

Discount has been applied.

Added to cart
or
Add to Cart
Adding ...