Refer a friend and get % off! They'll get % off too.

7-Dniowy Plan Odnowy Medialnej!

Ten poradnik przygotowany jest pod media społecznościowe tj. Facebook i Instagram. W przypadku FB będzie to kierunkowanie wpisów zgodnie z psychologią dni tygodnia, a co za tym idzie cyklicznością życia człowieka. Jeśli natomiast chodzi o IG będzie to ukierunkowanie pod wykorzystanie tzw. hasztagów dziennych.

Tego typu hasztagi umożliwiają codzienną interakcję z publicznością oraz są przerywnikiem w hasztagach branżowych - tworzą różnorodność. Pamiętaj, że każdy z tych hasztagów będzie miał nieco inną widownię i inne zastosowanie. W tym poradniku omówię każdy dzień tygodnia w aspekcie psychologicznym i jak wykorzystać to w marketingu.

Człowiek żyje określonym rytmem, który jest doskonale znany najlepszym specom od manipulacji! Ale… Nie trzeba mieć doktoratu z psychologii, by wykorzystać to w praktyce. Wystarczy poznać schemat i publikować w mediach społecznościowych treści - zgodnie z odpowiednim zapotrzebowaniem.

Ludzki mózg dużo łatwiej przyswaja określone komunikaty w poszczególnych dniach tygodnia. Nie ma więc sensu faszerowanie kogoś tym co jest niezbędne w poniedziałek - tym co chłonie jak gąbka w piątek. Zastosuj więc tę strategię, a Twoje wyniki jako marketera znacząco wzrosną…

You will get a PDF (442KB) file

$ 5.00

$ 5.00

Buy Now

Discount has been applied.

Added to cart
or
Add to Cart
Adding ...