Your Cart

JAK EKSPRESOWO NAPISAĆ EBOOKA

Takiego, który rozkręci e-biznes i zbuduje Twoją markę?

Marketingowo możesz prężyć muskuły, ale warto mieć ebooka!

Przyjemnie byłoby usiąść i patrzeć jak rośnie saldo Twojego konta dzięki marketingowi opartemu na treści?

Nazywam się Tomasz Pietrzak i zawodowo jestem trenerem marketingu...

Uczę przedsiębiorców, coachów, trenerów, doradców, konsultantów, ekspertów i marketerów jak promować siebie, polecać biznes oraz sprzedawać produkty i usługi - łącząc taktyki ruchu organicznego z płatną reklamą.

Swoją przygodę z pisaniem rozpocząłem w 2010 roku, a w 2012 wydałem pierwszą pozycję (książka, audiobook, ebook) pt. JAK ZOSTAĆ SZEFEM, która trafiła na listę bestsellerów wydawnictwa Złote Myśli. Od tamtego momentu napisałem ponad 100 ebooków...


Dzięki temu poradnikowi poznasz metody, o których rzadko mówi się, a dzięki którym użytkownicy nigdy nie przestaną czytać Twoich nowo publikowanych treści, chętnie klikając w link docelowy. Otrzymujesz wiedzę w pigułce - żadnego lania wody i zbędnych wypełniaczy. 


Niby napisanie ebooka jest proste, ale trzeba wiedzieć jak to zrobić! Ta wiedza jest teraz w Twoim zasięgu, a jedyne co pozostaje Ci, to poznać ją, zastosować w praktyce i osiągnąć sukces na zaplanowanym przez Ciebie poziomie. Ten materiał pokazuje jak łatwo zrobić to, co prawdopodobnie wydawało Ci się dotąd niemożliwe.


Przeprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku i uwierz mi, że jeśli nie miałeś/aś zielonego pojęcia jak napisać ebooka, zrobisz to teraz po mistrzowsku, a PDF który stworzysz możesz sprzedawać lub wykorzystywać w działalności mlm oraz podobnych projektach.

ZAKRES TEMATYCZNY

JAK NAPISAĆ EBOOKA

PLN50

PS. Każdy detal tego poradnika został starannie przetestowany w celu zapewnienia Ci jak najlepszych wyników…


KONTAKT: www.m.me/eksperttomaszpietrzak

_________________________________

Tomasz M. Pietrzak