Your Cart

FACEBOOK MARKETING

KURS ONLINE

Odbierz profesjonalną strategię prowadzenia działań marketingowych na Facebooku...

Ten kurs pomoże Ci stworzyć niesamowity profil/fanpage wdrożyć najlepszy system publikacji oraz wygenerować ruch na ofertę (biznes/produkt/usługę).

Nazywam się Tomasz Pietrzak i zawodowo jestem trenerem marketingu...

Uczę jak promować siebie, polecać biznes oraz sprzedawać produkty i usługi - łącząc taktyki ruchu organicznego z płatną reklamą.

MODUŁ 1. Dowiesz się jak skonfigurować profil/fanpage i przygotować go do rozpoczęcia drugiego etapu, czyli startu z publikacją kontentu. Ten moduł jest za free - wystarczy kliknąć w moduł 1 i zalogować się...


MODUŁ 2. Dowiesz się jak podejść do tworzenia i wykorzystania tekstu oraz poznasz piętnaście przetestowanych w praktyce schematów sprzedażowych.


MODUŁ 3. Dowiesz się jak obsłużyć dwie aplikacje (inshot i vsco), które są niezbędne do produkcji kontentu oraz w jaki sprzęt zaopatrzyć się by podnieść jakość produkcji.


MODUŁ 4. Dowiesz się jak wykorzystać pięć elementów, tj.: zdjęcia, rolki, wideo, relacje i live do prowadzenia działań marketingowych oraz jak zastosować poszczególne formaty.


MODUŁ 5. Dowiesz się co i kiedy publikować w ramach systemu publikacji, by synchronicznie podążać z psychologią poszczególnych dni tygodnia.


MODUŁ 6. Dowiesz się jak budować grono fanów, które aktywnie uczestniczy w Twoim życiu biznesowym oraz jak dzięki temu pozyskiwać poleconych i klientów na usługi.

ZAKRES TEMATYCZNY

FACEBOOK MARKETING

PLN300

PS. Posiadając tę wiedzę, profesjonalnie poprowadzisz działania marketingowe na Facebooku.

PPS. Kurs nabywasz bezterminowo wraz z aktualizacjami.

PPPS. Jeśli chcesz fakturę, prześlij najpierw dane do fv wykorzystując poniższy link.


KONTAKT: www.m.me/tomaszmarekpietrzak

_________________________________

POLITYKA PRYWATNOŚCI

REGULAMIN