Your Cart

VSTUPNÝ COACHING PROGRAM

On Sale
€999.99
Added to cart
Ako naturopatka verím tomu, že sme schopní samoliečby a samoregenerácie, ak máme k tomu vytvorené vhodné podmienky. Naturopatia dáva prednosť prevencii a hľadaniu príčin, pred potláčaním symptómov liekmi.  Symptóm či chorobu vníma ako spôsob komunikácie tela, ktoré týmto dáva najavo, že treba niečo zmeniť. Ale čo presne a ako na to?

Moderná forma naturopatie – funkčná medicína – dnes vychádza z temer neuveriteľných vedeckých poznatkov, že jedlo, výživa a iné veci, ktorým sme vystavení, dokážu meniť genetickú informáciu už počas jedinej generácie. Naše gény nie sú (s výnimkou 2%) vpísané do kameňa. Máme schopnosť meniť, čo sme zdedili - k lepšiemu či horšiemu. Tým, čo a ako konzumujeme, dýchame, alebo dávame na kožu, si nastavujeme hormóny, imunitu a celkový metabolizmus.

Začni meniť svoj genetický potenciál a vyber sa na cestu formovania zdravšieho ja. Budem tvojim sprievodcom, krok za krokom.

Prvým krokom je funkčná diagnostika v podobe detailných dotazníkov. Po zakúpení programu si dotazníky možeš stiahnuť spolu s Úvodom do ŠTYROCH PILIEROV.


Obsah 3-mesačného programu:

1. Spracovanie vstupného zdravotného dotazníka

2. Návrh krokov na podporu ŠTYROCH PILIEROV (myseľ, metabolizmus, detox, regenerácia)

3. Okomentovanie tvojho jedálnička s návrhmi ako ho vylepšiť

4. Vypracovanie doplnkového programu a podpora pri praktickom využití

5. Recepty, infoletáky k danej téme a iné pomôcky

6. E-mail chat (3 mesiace, frekvencia podľa potreby, osobné stretnutia podľa možností)

7.

Ak si praješ vypracovať detailný report na vysvetlenie výsledkov krvných testov, prosím zvoľ VIP program.