Your Cart

JAK ODNIEŚĆ SUKCES ONLINE

Zapraszam Cię w niesamowitą podróż...

Kurs wideo, nagrany przez marketera dla osób zajmujących się marketingiem!

Swoją przygodę online zaczynałem od zera, ale dzięki temu wypracowałem schemat działania, który daje niesamowite możliwości. Dlatego wiem, że Ty również możesz zarabiać online...

Nazywam się Tomasz Pietrzak i zawodowo jestem trenerem marketingu...

Uczę przedsiębiorców, coachów, trenerów, doradców, konsultantów, ekspertów i marketerów jak promować siebie, polecać biznes oraz sprzedawać produkty i usługi - łącząc taktyki ruchu organicznego z płatną reklamą.

Nie wiem kim jesteś i prawdopodobnie nie mieliśmy okazji poznać się wcześniej. Nie wiem również przez co teraz przechodzisz - przypuszczam, że jesteś tutaj, ponieważ chcesz czegoś więcej od życia…


Jakoś tutaj trafiłeś/aś i dlatego powiem Ci jak ruszyć z kopyta życie biznesowe. Poznasz sekrety, dzięki którym osoba startująca od zera przyspiesza ekspresowo swoją internetową karierę.


Statystyki mówią, że co 30 sekund ktoś zaczyna przygodę z zarabianiem online. To przykre, ale ponad 2/3 z tych osób nigdy nie zarobi nawet złotówki - wyjaśnię Tobie, o co tak naprawdę chodzi w biznesie online. 


W tym kursie masz 10 filmów! Łącznie to około 1,5h wideo, gdzie na postawie swoich 2-letnich doświadczeń z działalności online, wyciągnąłem esencję, która pozwala zarabiać pięciocyfrowe kwoty miesięcznie.

ZAKRES TEMATYCZNY

10 ELEMENTÓW SUKCESU ONLINE

PLN100

PS. Ten kurs wideo jest przepustką do zarabiania pieniędzy na satysfakcjonującym Cię poziomie...


KONTAKT: www.m.me/eksperttomaszpietrzak

_________________________________

Tomasz M. Pietrzak