Refer a friend and get % off! They'll get % off too.

5 týždňový online program: Produktívny život

V tomto online programe nájdete 35 video lekcí, na konci ktorých sa dozviete konkrétne akčné kroky ako môžete tieto vedomosti z kurzu aplikovať do života
  • Zvyky a ich využitie
  • Ako naplánovať svoj produktívny deň
  • Ako správne relaxovať
  • Ako bojovať s lenivosťou
  • a mnoho ďalšieho
Kurz prebieha v súkromnej facebook skupine, v ktorej sa nachádzajú tieto lekcie a taktiež je možné komunikovať medzi dalšími členmi a kvalifikovanými lektormi a mentormi, ktorý Vám urýchlia Váš osobnostný rast v oblasti osobnej produktivity.

Inštrukcie: 
Po vyplnení objednávkového formulára budete presmerovaný na platobnú bránu PayPal prostredníctvom ktorej môžete platiť vašim PayPal účtom, ale aj kreditnými či debetnými kartami. Ak sa stala nejaká chyba alebo nemôžete teraz zaplatiť, prosím kontaktujte nás na jurajkure@gmail.com alebo postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Po zaplatení prosím chodťe na https://www.facebook.com/groups/produktivnyzivot/, požiadajte o vstup do skupiny a uvedťe e-mail, ktorý ste zadali pri objednávke, na základe toho budete do 48 hodín od zaplatenia prijatí do skupiny a môžete začať okamžite študovať materiály vo vnútri skupiny.

Ďakujem Vám za prejavenú dôveru. Do skorého videnia:

Všeobecné obchodné podmienky / Ochrana osobných údajov
Info: jurajkure@gmail.com

€ 17.00

On Sale
€37.00
17.00
Added to cart
Add to Cart
Adding ...

Discount has been applied.