Refer a friend and get % off! They'll get % off too.

Jak Napisać Ebooka?

Książek elektronicznych jest multum - do wyboru, do koloru i na każdy temat. Jako praktyk dzielę je na dwie kategorie: specjalistyczne (o tym piszę w tym poradniku) i cała reszta. Jak doskonale wiesz wszystko czego podejmuje się człowiek ma etap wstępny (zagadnienia motywacyjne), wykonanie (napisanie ebooka, nagranie mp3, zrobienie wideo) i na koniec pozostaje promocja, czyli dystrybucja produktu (pdf, mp3, mp4 itd.).

Jeżeli zauważyłeś, są to zupełnie oddzielne etapy, które mają jeden wspólny cel - promocja linka docelowego. Co kryje owy link? Przedsięwzięcie mlm, program partnerski, suplement, produkt elektroniczny, markę. Możesz napisać kompleksową książkę na ten temat i równie dobrze możesz napisać trzy odrębne poradniki tworzące logiczną całość. Ebook, który za chwilę przeczytasz jest o drugim etapie: zarządzaniu produkcją. Pierwszy etap to zarządzanie zasobami, a trzeci zarządzanie dystrybucją.

Czy to działa, czy coś sprzedam i czy na tym zarobię? Nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie w marketingu internetowym i jak dużo stron obiecujących miliony przeglądałeś, ale moja odpowiedź brzmi: „Tak!”. Z tym poradnikiem napiszesz swojego eksperckiego minibooka - takiego, który rozwiązuje jeden określony problem.

PAMIĘTAJ! Możesz podzielić się swoją unikalną wiedzą i doświadczeniem z innymi. Możesz pomóc tysiącom osób poznać swój punkt widzenia i nauczyć się jednocześnie kilku nowych umiejętności. Możesz tworzyć nowe relacje i zacząć swoją autorską karierę. Możesz podróżować, pisać i wyrwać się z wyścigu szczurów...

You will get a PDF (768KB) file

$ 5.00

$ 5.00

Buy Now

Discount has been applied.

Added to cart
or
Add to Cart
Adding ...