Your Cart

INDYWIDUALNA KONSULTACJA


Chcesz osiągnąć więcej? Więcej czasu, pieniędzy i satysfakcji...


Więc wspólnie przejdziemy tę drogę, abyś mógł/a cieszyć się życiem o jakim marzysz, łącząc to z działalnością offline/online.


Wyobraź sobie, że...


Jesteś w stanie zmienić swoje życie, nawet jeśli nie wiesz od czego zacząć, nawet jeśli nie masz pewności co teraz zrobić, nawet jeśli czujesz się przytłoczony/a tematem.


Co dokładnie osiągniesz dzięki indywidualnej konsultacji...


Będziesz zarabiać więcej, pracując mniej, dzięki efektywnemu wykorzystaniu mediów społecznościowych.
MOJA PRZYGODA ONLINE ZACZĘŁA SIĘ W LIPCU 2020 ROKU


Wiesz doskonale, że musisz dokonać zmian w swoim życiu, i osoba taka jak ja może Ci w tym pomóc, ponieważ doświadczyła tego na własnej skórze. Próbowałem wielu rzeczy w marketingu i początkowo absolutnie nic nie działało. Pragnąłem zmiany i jako pierwszy krok w kierunku swojej transformacji zrobiłem coś, co powinien zrobić każdy, czyli ułożyć plan działania. Finalnie osiągnąłem to o czym zawsze marzyłem, czyli życiową satysfakcję.
DECYZJA NALEŻY DO CIEBIE


Dlatego ta propozycja jest dla osób, które zastanawiają się jak pokierować procesem budowania marki, chcących zwiększyć sprzedaż produktów/usług i/lub rekrutację oraz wszystkich, którzy pragną ukierunkować swoją działalność online, krok po kroku.


Jeśli nie chcesz samodzielnie poszukiwać odpowiedzi na pytania dotyczące marketingu i potrzebujesz solidnego wsparcia, to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ mam świadomość, że zawiodły Cię wszelkie działania, i masz wreszcie szansę, aby zyskać to, czego pragniesz...


Możesz oczywiście korzystać z poradników innych szkoleniowców, lub godzinami surfować w internecie, poszukując najlepszych rozwiązań, ale zadaj sobie pytanie, po co tracić cenny czas?


Wiem, że jesteś osobą, która ceni swój czas, więc gwarantuję, że wszystko czego dowiesz się, będzie przydatne i wartościowe dla Ciebie oraz Twojej działalności online. Przedstawię Ci wszystko krok po kroku, gotowe rozwiązania i kierunkowe działania, aby uzyskać wyniki tak szybko, jak to jest tylko możliwe, po linii najmniejszego oporu.


Mam sprawdzone strategie, które przynoszą świetne efekty osobom prowadzącym działalność online (np. własne firmy, mlm, rękodzieło, szkolenia, doradztwo itp.).
W RAMACH KONSULTACJI WYJAŚNIĘ CI JAK KORZYSTAĆ Z BARD


Dzięki temu bezpłatnemu narzędziu AI GOOGLE, niesamowicie przyspieszysz obsługę swoich mediów społecznościowych.
DLA JAKICH FIRM PROWADZIŁEM KONSULTACJE


Od lipca 2020 r. prowadzę indywidualne konsultacje z osobami, które działają w firmach tj.: DXN, SATIVALIFE, FOREVER, ISAGENIX, PRUVIT, DUOLIFE, JUICEPLUS, LAVYLITES, NATURESSUNSHINE, HEALY, NUSKIN, MONAT, AVON, MARYKAY, INCRUISES, THERMOMIX, HERBALIFE, LIFEWAVE, QUIARI, oraz z działającymi w ramach własnych praktyk doradczych. Prowadzę również szkolenia korporacyjne, np. dla COMPENSY.
ZAKRES TEMATYCZNY KONSULTACJI


Po pierwsze, stworzymy Twój profesjonalny i niepowtarzalny profil marketera. Po drugie, opracujemy ciekawy i angażujący model publikowania treści. Po trzecie, ustalimy najlepsze i najprostsze metody generowania klientów.
DOKONAJ NAJLEPSZEGO WYBORU


OPCJA 1

SPOTKANIA: 1 x 3h

CENA: 1000 zł

(opcja płatność ratalna 2 x 500)


OPCJA 2

SPOTKANIA: 3 x 3h (co 2 tyg.)

CENA: 2000 zł

(opcja płatność ratalna 2 x 1000)


Jeśli chcesz, totalnie odmienić swoją działalność online, polecam OPCJĘ 2, ponieważ przechodzisz wtedy marketingową metamorfozę. Zapraszam więc w niesamowitą podróż, podczas której poznasz największe sekrety topowych marketerów.


Nie pozostaje mi nic innego jak zapytać: kiedy startujemy? Napisz do mnie na messengerze www.facebook.com/tomaszmarekpietrzak i ustalmy termin pierwszej konsultacji...