Your Cart

Subskrypcja - PL

Subskrybuj polską edycję Statusu, jedynego magazynu poświęconego improwizacji na świecie. Zapisując się, będziesz otrzymywać czasopisma w formie plików PDF co miesiąc za jedyne 10 € na rok i pomożesz naszemu projektowi rozwijać się!
Select a membership level below to get started

Brązowa Subskrypcja

€10
per year
Dziękujemy za wsparcie Status! Wybierając Subskrypcję Podstawową, będziesz otrzymywać miesięczną wersję magazynu przez cały rok.

Subskrypcje dla Szkół

€100
per year
Czy chcesz dać swoim uczniom trochę więcej? Zdobądź tę ofertę, aby zaoferować swoim studentom comiesięczną dawkę ciekawych wywiadów i artykułów o improświecie. Za jedyne 100 € będziecie mogli przesyłać Status do wszystkich swoich uczniów, co miesiąc, przez cały rok!

Srebrna Subskrypcja

€20
per year
Cieszymy się, że rozważasz dopłatę! Wybierając Srebrną Subskrypcję otrzymasz także mobilną wersję Statusu. Zaufaj nam, Twoje oczy to docenią!

Złota Subskrypcja

€50
per year
Wow, dzięki! Jesteś prawie naszym koproducentem. Oprócz otrzymywania co miesiąc obu wersji Statusu na swój e-mail, otrzymujesz wszystkie nasze poprzednie wydania opublikowane w języku angielskim!

Miesięczna Subskrypcjia

€1
per month
Jeśli wolisz płacić co miesiąc, to jest Twój plan! Za jedyne 1 € miesięcznie będziesz mieć dostęp do jedynego magazynu improv na świecie.