Subskrypcja - PL

Subskrybuj polską edycję Statusu, jedynego magazynu poświęconego improwizacji na świecie. Zapisując się, będziesz otrzymywać czasopisma w formie plików PDF co miesiąc za jedyne 10 € na rok i pomożesz naszemu projektowi rozwijać się! -------------- Czy chcesz zapłacić za pomocą PayPal? → https://bit.ly/status_roczna_subskrypcja

Select a plan below to get started
Brązowa Subskrypcja
10.00

yearly

Dziękujemy za wsparcie Status! Wybierając Subskrypcję Podstawową, będziesz otrzymywać miesięczną wersję magazynu przez cały rok.
Subskrypcje dla Szkół
100.00

yearly

Czy chcesz dać swoim uczniom trochę więcej? Zdobądź tę ofertę, aby zaoferować swoim studentom comiesięczną dawkę ciekawych wywiadów i artykułów o improświecie. Za jedyne 100 € będziecie mogli przesyłać Status do wszystkich swoich uczniów, co miesiąc, przez cały rok!
Srebrna Subskrypcja
20.00

yearly

Cieszymy się, że rozważasz dopłatę! Wybierając Srebrną Subskrypcję otrzymasz także mobilną wersję Statusu. Zaufaj nam, Twoje oczy to docenią!
Złota Subskrypcja
50.00

yearly

Wow, dzięki! Jesteś prawie naszym koproducentem. Oprócz otrzymywania co miesiąc obu wersji Statusu na swój e-mail, otrzymujesz wszystkie nasze poprzednie wydania opublikowane w języku angielskim!