Refer a friend and get % off! They'll get % off too.

KOMPLEKTS!!! PAVASARIS. MĀCIES BURTUS. ALFABĒTA PLAKĀTS UN KARTĪTES. DZĪVNIEKU SKAŅU KARTĪTES.

Tematiskā darba burtnīcā MĀCIES BURTUS (60 lpp), PAVASARIS (50 lpp), ALFABĒTA PLAKĀTS, 33 ALFABĒTA KARTĪTES un DZĪVNIEKU SKAŅU KARTĪTES (24x2, papildus iekļauti daļa nosaukumu deminutīvā).

Spiežot "Buy now" apmaksa būs veicama ar PayPal.

Ja vēlies maksāt ar BANKAS KARTI, lejupielādē ar failiem.lv servisa starpniecību.
Zināšanai: Tiek piemērota servisa / kartes apkalpošanas maksa - 0,29 centi.

Ja Jums ir SWEDBANK, apmaksa ērti veicama ar Swedbank tiešo maksājuma saiti.
!!! Ja izvēlaties šo norēķinu veidu, lūdzam atsūtīt mums e-pastu uz solipasolitim@gmail.com, lai varam Jums pēc apmaksas veikšanas nosūtīt Tematiskās burtnīcas failu pdf formātā.

Ja vēlaties veikt maksājumu ar citas bankas pārskaitījumu, lietojiet Swedbank aktīvajā saitē minētōs rekvizītus un atsūtiet lūdzu e-pastu uz solipasolitim@gmail.com, lai saņemtu materiālus. PALDIES!

Autortiesības

Digitālie faili, ko Jūs lejupielādēsiet savā datorā, planšetē vai tālrunī, ir paredzēti tikai Jūsu personīgajai lietošanai. Materiāla autortiesības ir aizsargātas. Saturs un pantiņi © Soli pa solītim.
Failus drīkst izdrukāt tikai savām vajadzībām – ģimenē, tuvāko lokā.

Ja Jūs esat pedagogs, mācību procesa nodrošināšanai kādai grupai (pulciņš, radošas nodarbības, bērnudārzs) materiālus drīkst izdrukāt ar nosacījumu – ne vairāk kā 30 kopijas.

Failus nav atļauts sūtīt draugiem, pavairot, augšupielādēt, padarīt publiski pieejamus lejupielādei vai citā veidā izplatīt tālāk vai pārdot jebkādā formātā.

Cienīsim materiālu sagatavošanā ieguldītos resursus un zināšanas. Katra lejupielāde palīdzēs mums izstrādāt jaunus materiālus.

Ja Jums šie materiāli ir bijuši noderīgi, aicinām sekot mūsu Facebook lapai www.facebook.com/solipasolitim un ieteikt kā resursu ieguves vietu saviem draugiem, kā arī uzrakstīt atsauksmi!

Materiāls ir tapis sadarbībā ar Vīlandes Bēbīšu Skoliņu.

You will get a PDF (53MB) file

€ 13.50

13.50

Buy Now

Discount has been applied.

Added to cart
or
Add to Cart
Adding ...