Refer a friend and get % off! They'll get % off too.

Polska Dziewczyna; W Pogoni Za Angielskim Snem

Życie jest niesamowitą podróżą do znalezienia.... prawdziwej miłości, spokoju ducha i szczęścia. NIESAMOWITA PRAWDZIWA HISTORIA!

Będziesz poruszony, zainspirowany, zszokowany i zaintrygowany, nie mogąc się doczekać tego, co wydarzy się na następnej stronie.

Największym marzeniem Moniki było zamieszkać w Anglii. W 2004 roku podobnie jak wielu innych młodych ludzi decyduje się zrealizować to marzenie, rzucając się w objęcia przeznaczenia, wyjeżdżając w nieznane. Pomimo ogromnych wyzwań od samego początku, pozostaje nieugięta, przezwyciężając swe obawy i słabości, dzielnie zmierzając ku przeznaczeniu. Gdy nagle traci wszystko, na co tak ciężko pracowała po tym, jak podążyła do innego kraju za mężczyzną swojego życia...decyduje się opowiedzieć swoją historię, pokazując tym samym, że nigdy, przenigdy nie należy się w życiu poddawać, niezależnie od tego, jakie przeszkody zsyła nam los, oraz że droga do poznania samego siebie, nie zawsze usłana jest różami.

Inspirująca historia dzielnej kobiety opisana z lekkością i rzadko spotykaną szczerością daje niezwykły wgląd w życie emigranta w obcym kraju. To prawdziwa próba wytrwałości i odwagi, ale przede wszystkim, podróż do duchowego oświecenia, poznania siebie i znalezienia prawdziwej miłości pomimo zdrad, złamanego serca i życiowych wyzwań.

Czytając rozdziały 'Polskiej Dziewczyny', udasz się wraz z nią w podróż życia, aby usłyszeć największy sekret o tym, co tak naprawdę ważne jest dla każdego człowieka, aby uzyskać spokój ducha i życie w miłości do siebie i świata.

Czy jesteś gotowy na podróż do samopoznania wraz z 'Polską Dziewczyną; W Pogoni Za Angielskim Snem'?

 

 

Otrzymasz książkę w epub, wygodnej formie do czytania (na komputer, a na telefon najlepiej z aplikacja czytnikow epub) 

Cena promocyjna podana jest w zlotowkach 9.99zl ( a platnosc mozliwa jest karta albo paypalem- system platnisci online)

You will get a EPUB (400KB) file

PLN 9.99

PLN 9.99

Buy Now

Discount has been applied.

Added to cart