Your Cart

Polska Dziewczyna; W Pogoni Za Angielskim Snem - Audiobook + DARMOWY ebook

On Sale
PLN25.99
PLN25.99
Added to cart
PROMOCJA ŚWIĄTECZNA 2 w 1 - otrzymasz pełną wersję nagrania audiobooka czytanego przez autorkę oraz DARMOWY ebook, którymi łatwo podzielić się z rodziną x


Bestseller, który dotyka serc i dusz czytelników na całym świecie w dwóch wersjach językowych.


Inspirująca, intymna prawdziwa historia, która pomoże ci w drodze po marzenia.

Poczujesz się tak, jakbyś sam przeżył to wszystko, z czym autorka musiała się zmierzyć, a na końcu odkryjesz wraz z nią, jak można się na nowo duchowo odrodzić i spojrzeć na świat z nadzieją i wiarą. Odkryjesz w sobie ukrytą mądrość, siłę i pokochasz własną duszę, aby móc stać się tym, kim powinieneś być. Miłością.

Największym marzeniem Moniki było zamieszkać w Anglii. W 2004 , gdy Polska weszła do Unii Europejskiej, zdecydowała się zrealizować to marzenie, rzucając się w objęcia przeznaczenia i wyjeżdżając w nieznane. Pomimo ogromnych wyzwań od dnia pierwszego, pozostaje nieugięta, przezwyciężając swe słabości i dzielnie podąża za marzeniami. Gdy nagle traci wszystko, na co tak ciężko pracowała, decyduje się opowiedzieć swoją historię, pokazując tym samym, że nigdy nie należy się w życiu poddawać, niezależnie od tego, jakie przeszkody zsyła nam los, oraz że droga do poznania samego siebie, nie zawsze usłana jest różami.

Historia dzielnej polki opisana z lekkością i rzadko spotykaną szczerością daje niezwykły wgląd w życie emigranta. To prawdziwa próba wytrwałości i odwagi, ale przede wszystkim, podróż do duchowego oświecenia, poznania siebie i znalezienia prawdziwej miłości.

*Otrzymasz audiobooka oraz książkę w epub, wygodnej formie do czytania (na komputer, a na telefon najlepiej z darmową aplikacja czytnikow epub dostępną w sklepach z aplikacjami) 

*Platnosc mozliwa jest karta np.visa albo paypalem (nie trzeba posiadać konta Paypal- wystarczy dokonać tranzakcji jako gość Guest Checkout

Posłuchaj fragmentu audiobooka

You will get the following files:
  • MP3 (767MB)
  • EPUB (394KB)
No products found