I walk you through three actionable exercises so that you can walk away from the course feeling confident moving forward.
The class price is a sliding scale. Suggested price is $10. Anything over $10 will help support those who aren't able to contribute $10, AND, help support Reduce, Reuse, Renew.
Reviews:
"Honestly, I've felt so intimidated bythis stuff for real, but your Instagram and tonight's presentation not only has me feeling like this is more approachable but ACTUALLY EXCITED" - M
"Laura was fantastic during our class and really broke down sustainable living to how it can look different for everybody!" - H & N
What are you waiting for?