Your Cart

Polska Dziewczyna; W Pogoni Za Angielskim Snem

On Sale
£5.99
£5.99
Added to cart

*CENA PROMOCYJNA DO KONCA PAZDZIERNIKA- CENA REGULARNA £10.99*

NIESAMOWITA PRAWDZIWA HISTORIA, KTÓRA DOTKNIE TWOJEGO SERCA I DUSZY!

Życie jest podróżą do znalezienia.... prawdziwej miłości, spokoju ducha i szczęścia.

Będziesz poruszony, zainspirowany, zszokowany i zaintrygowany, nie mogąc się doczekać tego, co wydarzy się na następnej stronie.

Największym marzeniem Moniki było zamieszkać w Anglii. W 2004 roku podobnie jak wielu innych młodych ludzi decyduje się zrealizować to marzenie, rzucając się w objęcia przeznaczenia, wyjeżdżając w nieznane. Pomimo ogromnych wyzwań od samego początku, pozostaje nieugięta, przezwyciężając swe obawy i słabości, dzielnie zmierzając ku przeznaczeniu. Gdy nagle traci wszystko, na co tak ciężko pracowała po tym, jak podążyła do innego kraju za miłościa swojego życia...decyduje się opowiedzieć swoją historię, pokazując tym samym, że nigdy, przenigdy nie należy się w życiu poddawać, niezależnie od tego, jakie przeszkody zsyła nam los, oraz że droga do poznania samego siebie, nie zawsze usłana jest różami.

Inspirująca historia dzielnej kobiety opisana z lekkością i rzadko spotykaną szczerością daje niezwykły wgląd w życie emigranta w obcym kraju. To prawdziwa próba wytrwałości i odwagi, ale przede wszystkim, podróż do duchowego oświecenia, poznania siebie i znalezienia prawdziwej miłości pomimo zdrad, złamanego serca i życiowych wyzwań.

Czytając rozdziały 'Polskiej Dziewczyny', udasz się wraz z nią w podróż życia, aby usłyszeć największy sekret o tym, co tak naprawdę ważne jest dla każdego człowieka, aby uzyskać spokój ducha i życie w miłości do siebie i świata.

Czy jesteś gotowy na podróż do samopoznania wraz z 'Polską Dziewczyną; W Pogoni Za Angielskim Snem'?

 

Otrzymasz książkę w formacie PDF.  

You will get a PDF (2MB) file
No products found