Your Cart

Шкільний курс «Фінансове виховання». Навчальний посібник для учнів загальноосвітніх шкіл

On Sale
€15.00
€15.00
Added to cart

Шкільний курс «Фінансове виховання».
Навчальний посібник для учнів загальноосвітніх шкіл.
Сергій Біденко, Ірина Золотаревич
Київ, 2019


Програму курсу «Фінансове виховання» розраховано на факультативне викладання основ фінансової грамотності та підприємництва у 7-8 класах загальноосвітніх шкіл. Курс дає основні уявлення та найважливіші практичні навички у галузі фінансів, потрібні сучасним людям.

До програми включено сім розділів, кожен з яких допоможе підлітку зорієнтуватися у тому чи іншому аспекті економіки чи фінансів, не навантажуючи його зайвою теоретичною інформацією.

Багато уваги приділяється практичним заняттям, моделюванню ситуацій та поведінки споживачів фінансових послуг.

Курс рецензовано та рекомендовано у якості факультативного Національною академією управління та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

Схвалено для використання у загальноосвітніх школах (Лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН No22.1/12-Г-742 від 25.07.2019)

До матеріалів курсу входять:

- Методична збірка для викладачів загальноосвітніх шкіл (можна придбати та завантажити за адресою: https://payhip.com/b/kiVZ)
- Навчальний посібник для учнів загальноосвітніх шкіл (можна придбати та завантажити за адресою: https://payhip.com/b/E6U3)

- Файли з демонстраційними та роздатковими матеріалами (можна безкоштовно завантажити за адресою: https://payhip.com/b/JUYM)
- Програма шкільного курсу «Фінансове виховання» (можна безкоштовно завантажити за адресою: https://payhip.com/b/SA7b)
You will get a PDF (6MB) file