Refer a friend and get % off! They'll get % off too.

InstacampLT (90 dienu kursas) 16.03.2019 TASTER 7 DIENOS

Viskas, ko reikia žinoti, kad greitai ir efektyviai didinti savo Instagram sekėjų skaičių, keliauti aplink pasaulį (ir, galų gale, iš to užsidirbti!)

Tikriausiai, negaliu suskaičiuoti, kiek kartų man pasakė 'gyveni, kaip svajonėje, keliauji ir keliauji'. Iš tikuruju, dar prieš mažiau nei vienerius metus dirbau nuo 8:00 iki 20:00 prestižinėje įmonėje Londone, turėjau 'rimtą' darbą ir itin priimtiną kasdienybę. Iki tol, kol vieną dieną supratau, kad norėjosi viską mesti. Jau tada turejau ganėtinai didelį sekėjų skaičių Instagram, dėl laikinų modelio fotosesijų Londone (apie 5,000), ir nusprendžiau tuo apssimti rimčiau. Visko mesti ir važiuoti keliauti tikrai nerekomenduoju (bent jau ne iš karto :)), bet paaiškinsiu viską, žingsnį po žingsnio, kas padėjo paversti mano Instagram į (labai netikėtą) pragyvenimo šaltinį, ir padėsiu jums.

Išmokinsiu, kaip ir kada publikuoti nuotraukas, kaip lengviau redaguti nuotraukas, kaip bendrauti su jusų sekėjais, ir daug daug visko. Kalbėsime ne tik apie Instagram, bet ir apie skirtingus budus, kaip galima dirbti nepriklausomai nuo vietos, laiko zonos ir t.t. 

Aš tikiuosi, kad daugiau Lietuvių ir Lietuvaičių turės galimybę pasiekti sėkmės socialiniuose tinkluose, ir, žinoma, pildys savo svajones, plės savo akiratį ir augs, kaip asmenybės.

You will get a PDF (212KB) file

€ 75.00

75.00

Buy Now

Discount has been applied.

Added to cart
or
Add to Cart
Adding ...