Your Cart

Polska Dziewczyna W Pogoni Za Angielskim Snem BEZPŁATNY FRAGMENT

On Sale
£0.00
Free Download
Added to cart
INSPIRUJĄCA, PRAWDZIWA HISTORIA POLKI W WIELKIEJ BRYTANII!

Życie kazdego z nas jest niesamowitą podróżą do znalezienia.... prawdziwej miłości, spokoju ducha i szczęścia. Będziesz poruszony, zainspirowany i zaintrygowany, nie mogąc się doczekać tego, co wydarzy się na następnej stronie.

Największym marzeniem Moniki było zamieszkać w Anglii. W 2004 roku podobnie jak wielu innych młodych ludzi decyduje się zrealizować to marzenie, rzucając się w objęcia przeznaczenia, wyjeżdżając w nieznane. Pomimo ogromnych wyzwań od samego początku, pozostaje nieugięta, przezwyciężając swe obawy i słabości, dzielnie zmierzając ku przeznaczeniu. Gdy nagle traci wszystko, na co tak ciężko pracowała po tym, jak podążyła do innego kraju za miłością swojego życia...decyduje się opowiedzieć swoją historię, pokazując tym samym, że nigdy, przenigdy nie należy się w życiu poddawać, niezależnie od tego, jakie przeszkody zsyła nam los, oraz że droga do poznania samego siebie, nie zawsze usłana jest różami.

Inspirująca historia dzielnej kobiety opisana z lekkością i rzadko spotykaną szczerością daje niezwykły wgląd w życie emigranta w obcym kraju. To prawdziwa próba wytrwałości i odwagi, ale przede wszystkim, podróż do duchowego oświecenia, poznania siebie i znalezienia miłości do siebie pomimo zdrad, złamanego serca i życiowych wyzwań.

Czytając rozdziały 'Polskiej Dziewczyny', udasz się wraz z nią w podróż życia, aby usłyszeć największy sekret o tym, co tak naprawdę ważne jest dla każdego człowieka do uzyskania spokoju ducha i życia w miłości.

Czy jesteś gotowy na podróż do duchowego oświecenia wraz z 'Polską dziewczyną w pogoni za angielskim snem'?

POBIERZ BEZPŁATNE ROZDZIAŁY KLIKAJĄC NA: Download NOW i wpisując swój email. Otrzymasz fragment książki w pdf. 

Książka dostępna jest w formie e-booka oraz wersji papierowej z autografem na oficjalnej stronie: www.monikawisniewskaauthor.com
You will get a PDF (550KB) file
No products found