Your Cart

עליי

מדניות פרטיות
מאז ומתמיד המיסטיקה עם המסתוריות

שבה ושאיפה המקוננת כמעט בכל אדם,

לעלות שלב ברוחניות הנשמה שלנו מוכנה לעלות שלב

סיקרנו מיליוני בני אדם בכדור הארץ . בשאלות הגדולות מאין באנו ולאן אנו הולכים ? מה משמעות החיים ? ,יש אלוהים ? או בשאלות הקטנות יותר בחיים מתי אני אמצא אהבה? יהיה לי בית ? מה קורה עם הבריאות של קרוב משפחה?.

לאנשים יש אתגרים – בעיות בחיים פיזיות ,כספיות ,מערכות יחסים ,נפשיות ,או פילוסופיות קיומיות האדם מחפש את מיקומו בפאזל החיים מוקצב הזמן. יחד עם האתגרים האדם רוצה לשלוט בעיקר בעתידו ,לנסות לתכנן את מהלך החיים כדי שיפעל לטובתו.

לא תמיד זה מצליח .

כל כלי המיסטיקה (טארוט ,אסטרולוגיה ,קפה,נומרולוגיה ועוד) הם כלים המשקפים את המצב כרגע בחייו של השואל ,איפה האתגרים שהוא עומד מולם ,ולכן הכלים האלו יתנו לו עצה (באמצעות מישהו אחר או עצה עצמית) כאן יש בעיה –אתגר ועלינו לעשות ככה וככה כדי לפתור אותה.

כאן בבית ספר למיסטיקה נלמד את מיטב הכלים האלו טארוט שלב א וב ,אסטרולוגיה שלב א ,ונומרולוגיה שלב א ,מאוחר יותר יהיו לומדות נוספות.הלימוד יהיה באמצעות לומדות וידאו ,סדנאות חד יומיות ,או קורסים פרונטליים ,בהתאם לביקוש.

כאן באתר ניתן לכם את כל הכלים כדי שתוכלו לממש את עצמכם בנתיב הזה של חייכם ,כדי ש :

הנשמה שלכם תעלה שלב

תודה

דרור.

דרור סיאל כבר 10 שנים חוקר לומד ומלמד מיסטיקה .התמחות בקריאה בקלפים מאות קריאות נערכו לפני שמילה אחת וסרטון אחד

הועלו לרשת ,הכל נבדק אונליין לייב בכל קשת הקריאות ,הנותנת חותמת איכות לכל הלומדות .


צור קשר

נשמח לקבל פידבקים או שאלות ,הרגישו חופשי לשלוח !

Discuss your brand or product

הסכם שימוש

 1. >הסכם שימוש

 

הסכם שימוש בין הגולש ו-או הרוכש לבין האתר

תנאי שימוש באתר "אלפבית אומנות היש"

 

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 

קדימון

 1.  
 2. אתר "אלפבית" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("קורסים מקוונים") ייצוגי עבור "אלפבית אומנות היש" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן
 3. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
 4. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "אלפבית אומנות היש" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "אלפבית אומנות היש".
 2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

 1. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
 2. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 3. השימוש במאמרים טיפים סרטונים או כל חומר כתוב מקורי מתורגם ואו אחר עכשיו ובעתיד הוא כמו שהוא ( AS IS )ולא תהיה כל טענה ,תביעה ,דרישה או בקשה לפנים משורת הדין בקשר לתוכן זה אין אחריות משום צורה על שימוש במדריכים ,כגון תקלה שיבוש או חוסר פעולה במחשב.
 4. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "אלפבית אומנות היש" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
 2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "אלפבית אומנות היש".

גילוי נאות

 1. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
 2. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

 1. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

7. ביטול עיסקה

כל הלומדות תקפות לחצי שנה (אפשר לבקש גם הארכה לשלושה חודשים נוספים ללא עלות) אפשר לבטל עסקה עד 14 יום

מיום הרכישה ובניקוי 5% מערך העיסקה ( עמלות סליקה וביטול) .

8. הגבלת גיל

האתר מתאים לאנשים מגיל 18 עם כרטיס אשראי \ כרטיס דביט

9. אספקה

הקורסים הם קורסים דיגיטלים ונצפים מתוך האתר לאחר התשלום פועל על מכשרי טלפון סמארט פון ,טאבלטים ,או מחשב עם כל מערכת אנדרואיד,חלונות 7,8,10 ,מק או אס.