Refer a friend and get % off! They'll get % off too.

Jānis Sīklis "Auto pārdošanas ceļvedis 2021. gadam"

Ceļvedis auto pārdevējam-" Kā pārdot auto 2021. gadā"

Vēlies jaunu auto? Visīsākais ceļš – izdevīgi pārdot veco! Kā to izdarīt, ja tirgus ir piesātināts un nezini, ar ko sākt? Tikko klajā nākušajā ceļvedī apkopots vairāk nekā pussimts padomu. 

(Nospiežot uz lodziņa zilā krāsā "Preview"  (augšējā labajā stūrī )vari lejuplādēt pirmās 9 manas grāmatas lappuses PDF formātā PAR BRĪVU).

“Ilgus gadus strādājot biznesā, kas katru dienu saistīts ar pārdošanu, esmu noslādzis neskaitāmus darījumus, kā arī veiksmīgi pārdevis savus spēkratus, turklāt par tobrīd augstāko iespējamo cenu. Protams, ir uzkrāta milzu pieredze,” stāsta “Baltic Sales Agency” vadītājs Jānis Sīklis, kurš šobrīd vienīgajā latviešu valodā pieejamā šādas tematikas ceļvedī dāsni dalās savā pieredzē.

Izdevumā apkopota noderīga informācija tiem, kas nolēmuši paša spēkiem pārdot savu auto, taču padomu te atradīsies arī tie, kas darījumu domā uzticēt starpniekiem vai, iegādājoties jaunu auto, veco domā piedāvāt kā pirmo iemaksu.

Auto pārdošanas jomā nav sīkumu. Svarīgi ir apzināt potenciālo pircēju loku un to saistoši uzrunāt kā sociālajos tīklos, tā arī citos medijos. Nenovērtējams ir reklāmas teksts un foto – tāds, kas ieinteresē un Tavu vēstījumu atšķir no simtiem citu. Dažam kaulēšanās ir asinīs, citam tā jāmācās. Autors zina padomu, kā to labāk izdarīt un motivēt potenciālo pircēju abpusēji izdevīgam darījumam.

Profesionāļa izstrādātais ceļvedis lasītāju aizved no tirgus analīzes un reklāmas līdz pat testa braucienam, darījuma līgumam un atslēgu nodošanai.

Tā kā Jānim Sīklim ir pieredze starptautiskos tirgos, izdevumā atrodama arī informācija par auto pārdošanas specifiku un iespējām tuvākās un tālākās ārvalstīs, kā arī analizētas biežāk pieļautās kļūdas.

Kā sarunā pircēju ieinteresēt? Kādu cenu piedāvāt? Kaulēties vai piekāpties? Mānīties vai neslēpt auto niķus? Ceļvedis sniedz atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem un liek pie sirds – auto vecs ir Tev, bet pircējam tas ir jauns. Kā savu auto ieraudzīt ar svaigu skatu un pievilcīgā veidā piedāvāt? Lasi ceļvedī!

„Auto pārdošanas ceļvedis” klajā nācis digitālā formātā.

Informācija par  drukātā izdevuma iegādes iespējām:

j.siklis@techsalesglobal.com

www.balticsalesagency.com

Youtube: Janis Siklis

Auto pārdošanas ceļvedis Youtube video šeit:

Video par grāmatu

Grāmatas cena ir 1.99 EUR.

Seko līdzi: 

www.kapardotauto.lv

Jānis Sīklis

Baltic Sales Agency

j.siklis@techsalesglobal.com

SVARĪGI!!!

Spiežot uz zaļās pogas "BUY NOW" maksāt vari ar jebkuru kredītkarti vai Pay Pal.

Par maksājuma drošību, kredītkartes datiem un pirkumu atbild Pay Pal.

 

You will get the following files:

  • PDF (10MB)
  • JPG (344KB)

€ 1.99

1.99

Buy Now

Discount has been applied.

Added to cart
or
Add to Cart
Adding ...