Jānis Sīklis

Hello and Welcome to You as my Digital Store Customer!

My name is Jānis Sīklis. In my digital product store, you will find my e-books and video books that will help you reach your goals faster, to close the sale of your real estate, new and used cars, to sell your business, to buy the business, raise capital, get the job, find your customers locally, regionally, globally, find your employees. I will provide important video-based strategies and tips that EVERYONE needs during the lifetime to become MORE SUCCESSFUL.  FASTER. MUCH, MUCH FASTER.

That is my HONEST PROMISE for EVERY buyer of JANIS SIKLIS digital content RIGHT HERE.

Why you should listen to me? I have PERSISTENTLY invested 26 years of my life to really understand how to close deals faster, in several countries and in the most efficient way.

In total, I have closed 19 Million USD deals (as ABB Latvija employee) and 28 million EUR deals (as Baltic Sales Agency company owner)in 9 countries for 62 customers from 12 countries and in 17 different Tech industry niches since 1992.

All my personal, my Baltic Sales Agency's team, and my customers' success stories you can find at my LinkedIn profile of Janis Siklis

Thanks for being my current and future customer.

P.S. And welcome back for the new Digital Content you can buy from Janis Siklis on a regular basis.

If interested in tailor-made ONLINE Sales Closing training and coaching session( with Janis Siklis, please write to:
janis@balticsalesagency.com

The price tag for one day of Janis Siklis work for your own or your business benefit will cost you 999 EUR and one hour price is 99 EUR.

All Janis Siklis actual ONLINE seminars and training you will find @Eventbrite website RIGHT HERE

Thank you.

Jānis Sīklis

LATVIEŠU VALODĀ tautiešiem:

Sveiciens no Jāņa Sīkļa!

Šis ir mans digitālā satura veikals e-grāmatu un VIDEO GRĀMATU pārdošanas mērķim.

Šeit Tu jau vari un varēsi arī drīzumā nopirkt zināšanas e-grāmatu un video grāmatu formātā, kuras Tev noteikti palīdzēs sasniegt Tavus mērķus ātrāk un veiksmīgāk.

Šeit vari nopirkt precīzi strukturētas rakstiskas un video stratēģijas, kuras Tev nepieciešamas lai pārdotu auto, noslēgtu nekustamā īpašuma veiksmīgu pirkšanas un/ vai pārdošanas darījumu, kā arī realizētu citus projektus kur nepieciešamas PERFEKTAS darījumu noslēgšanas prasmes.

Šeit arī atradīsi video kā Tev ATRAST DARBU, veiksmīgi realizēt personāla atlases projektus izmantojot video intervijas un kā Tu vari veiksmīgāk attīstīt savu vai TAVA DARBA DEVĒJA biznesu Latvijā, Baltijā un pasaulē.

Ar VEIKSMĪGU darījumu noslēgšanu esmu saistīts jau 28 gadus. Viss manas VEIKSMĪGĀS pieredzes apraksts sīkāk izklāstīts šeit angļu valodā un visos tīklos.

Lai veicas!

Jānis Sīklis

P.S. Manas stratēģijas strādā, taču arī Tev pašam vai pašai jābūt motivācijai un NEATLAIDĪGAI vēlmei sasniegt savus mērķus ĀTRĀK!

No savas puses VISU NEPIECIEŠAMO esmu ŠEIT jau paveicis lai ikviens šeit atrastu nepieciešamos PADOMUS VEIKSMĪGĀKAI DZĪVEI, DARBAM un (savam) BIZNESAM.

Ja Tev vai Tavam uzņēmumam ir nepieciešamas individuālas apmācības par veiksmīgu DARĪJUMU NOSLĒGŠANAS TĒMU( Nevis PĀRDOŠANU, ko it kā prot un māca VISI CITI), tad vari man uzrakstīt:
janis@balticsalesagency.com

Facebook PRINCIPĀ VAIRS NELIETOJU:)

Meklē par mani visu, ko vēlies uzzināt citos tīklos un šeit norādītajās SAITĒS.

P.S. Vienas Jāņa Sīkļa darbas dienas izmaksas Tava biznesa attīstībai Tev izmaksās 999 EUR un vienas stundas darba cena ir 99 EUR.

Visas manas apmācību programmas atradīsi Jāņa Sīkļa semināru profilā EVENTBRITE mājas lapā  ŠEIT


http://www.balticsalesagency.com