DOG Copenhagen
Praktische en comfortabele harnassen en accessoires
Praktische en comfortabele harnassen en accessoires
Een comfortabel harnas of tuigje maakt wandelen een pak aangenamer, zowel voor je hond als voor jezelf! Na jarenlang zoeken en uittesten, ben ik erg tevreden van DOG Copenhagen. De harnassen en tuigjes van Dog Copenhagen hebben meerdere voordelen:
Ik kom op afspraak bij jou thuis langs met mijn voorraad zodat jij in alle rust kan kiezen en jouw hond alle tijd krijgt om de harnassen te passen. Het harnas wordt meteen goed afgesteld, dan ben je zeker dat het ook echt perfect past. Ook bijpassende accessoires kunnen bijgekocht worden. Een pasbeurt is geheel vrijblijvend, je betaalt enkel een verplaatsingsvergoeding (€0,45/km).
Als het harnas goed blijkt te passen, heb je de mogelijkheid om het meteen te kopen of eerst te huren. Huren is ook interessant voor honden in de groei of als je verschillende modellen wil uitproberen. Als je daarna besluit om het tuigje te kopen, dan wordt de reeds betaalde huur afgetrokken van de aankoopprijs. Zo kan je het tuigje eerst uittesten, zonder extra kosten.
Gebruik je het gekochte tuigje na een tijd niet meer en is het nog in goede staat? Bezorg mij het tuigje terug en je krijgt de helft van het oorspronkelijke aankoopbedrag terug. Zo krijgt jouw tuigje - na een grondige wasbeurt - nog een tweede leven en gaan we verspilling tegen... Ben je op zoek naar een koopje? Je vind alle tweedehands producten terug in de online winkel!
Weet je al wat je wil en heb je geen behoefte aan een pasbeurt? Bestellingen kunnen ook doorgegeven worden via het contactformulier. Vermeld het gewenste model, maat en kleur en dan bespreken we samen de afhaal- of levermogelijkheden van jouw bestelling.
Het Comfort Walk Air™ harnas van DOG Copenhagen is een sterk en lichtgewicht harnas dat geschikt is voor dagelijks gebruik. Het is gemaakt van slijtvaste, vlek- en waterbestendige materialen en heeft een zachte, ademende voering. Het tuig is gemakkelijk aan te doen en is comfortabel voor de hond tijdens elke inspanning. De gebruiksvriendelijke aluminium fitting maakt het mogelijk om de nekband te openen/sluiten, handig voor honden die liever geen harnas over het hoofd getrokken krijgen.
Het Comfort Walk Air™ harnas is nu beschikbaar in een nieuwe 3.0 uitvoering. Met een nieuw design, gemaakt van een nieuw polyester dat niet verbleekt en dat OEKO-TEX® STANDARD 100 gecertificeerd is en met nieuwe Duraflex™ gespen van POM-materiaal. Nog mooier, degelijker én sterker dan voorheen!
Om plaats te maken in mijn voorraadkast voor de nieuwe 3.0 uitvoering, verkoop ik de harnassen uit de vorige Comfort Walk Air™-collecties met 10% korting.